Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

A szeptember 5.én megtartandó Kelen elleni mérkőzésünk 16:30-kor kezdődik a Kelen pályán

2007.08.29 06:27 óra KGy

--------------------------------------------------------------------------------

Ennél jobb kezdésről nem is álmodtunk ! Voyage - Csillaghegy 0 : 6 , ( 0 : 2 ) A játékvezetői

2007.08.26 20:46 óra KGy

Az első osztályban ezidáig lejátszott mérkőzések eredményeit fotókkal és videóval a oldalon megtekintheted . Ha a Voyage csapata ellen hat gólt tudunk rúgni akkor minden bizonnyal a tabella első helyén tudjuk várni a második fordult. Mint tudjk a következő ellenfelünk a M.A.F.C. , akit szombaton fogadunk hazai pályán . Velünk szemben hátrányban vannak az " egyetemisták ? " és minden bizonnyal ki tudjuk használni majd a lehetőséget .

2007.08.26 07:29 óra KGy

Egy kis statisztika 12 edzőmeccset játszottunk , 39 gólt lőttünk 34 gólt kaptunk Ez azt jelenti , hogy 27.69 percenként rúgtunk , és 31.76 percenként kaptunk gólokat. A megszerezhető 36 pontból 16-ot kaparítottunk meg , ami azt mutatja , hogy 44.44%-os teljesítményt értünk el. A játékosok részvétele az edzőmeccseken percekben

25., Hamar 90

Vasárnap 17:30 órakor a Rojik pályán játszuk a 2007 - 2008-as első bajnoki mérkőzésünket .

2007.08.22 12:49 óra KGy

Az idei utolsó edzőmeccsen Duna sk 2 : 5 , ( 2 : 1 ) Csillaghegy Vasárnap 17:30 órakor a Rojik pályán játszuk a 2007 - 2008-as első bajnoki mérkőzésünket .

2007.08.20 20:55 óra KGy

Nem volt egyenlő erőviszony A.C. Zrinyi ifjúsági ( 0 : 6 ) , 0 : 11 Csillaghegy A hazaiak az előzetesen megbeszélt edzőmérkőzésrea felnőtt helyett az ifi csapatot küldték ellenünk pályára . Gyakorlásra éppen jó volt a mérkőzés ,de sajnos sportértéke nem volt a felkészülési mérkőzésnek . Kedden 17 : 30 órakor a Tábor utcában játszunk a Duna ellen .

2007.08.16 22:19 óra KGy

Ahogy a kissebbség mondaná ha valami fáj : jáj. Szent Pál Akadémia 2 : 0 , ( 1 : 0 ) Csillaghegy Még azt sem lehet mondani , hogy tartalékosan álltunk fel. Igaz megint egy házi bíró féleséget fogtunk ki , de ez nem mentesít minket az alól , hogy ne találjuk el a kaput. Igaz egyszer Döme a kapufát találta el , majd a második félidő 6. percében beállt Gazgyik a végén szépíthetett volna de sajnos nem sikerült . Szombaton 10 :00 órakor a Hungária kőruton játszunk ( Art Corner pálya) az AC Zrinyi ellen ellen .

Verejtékes győzelem Némedi 3 : 6 Csillaghegy Parázsan alakuló kezdés , Benő Norbert térdsérülése a 20. percben amikor már 2 : 0-ra vezettünk , egy cseppet elszabadult a pokol . Az alkalmi játékvezetőnk nem volt éppen a legjobb formában . Szerencsére a játékosok maguk vették kezükbe a meccs levezetését is , és innentől kezdve maguk álltak meg ha szabálytalanság történt és engedték a másikat szabadrúgáshoz stb. stb. Ezekután szépen eltelt még a hátralévő 60-65 perc. Csütörtökön 19:00 - 19:30 ? ? ? órakor a Promontor utcában játszunk ( Budafok pálya) a Szent Pál Akadémia ellen .

2007.08.14 23:18 óra KGy

Egy kis statisztika Nyolc edzőmeccsen vagyunk túl és sajnos a góllövéssel ezidáig nagyon hadilábon állunk.

A 27 kapott gól azt mutatja meg , hogy

meccsenként átlagosan 3,375 gólt kapunk

ami lebontva azt jelenti hogy 26.66 percenként találnak be a hálónkba .

A 17 lőtt gólunkból pedig azt lehet statisztikailag kimutatni ,

hogy meccsenként 2.125 gólt rúgunk

ami azt hozza megával , hogy 42.35 percenként tudunk kapuba találni .

Magyarul egy félidő egy gól.

Kedden 20:00 órakor a Megyeri úton játszunk ( UTE pálya) a Némedi b.s.c ellen

Csütörtökön 19:00 órakor a Promontor utcában játszunk ( Budafok pálya) a Szent Pál Akadémia ellen .

2007.08.13 21.09 óra KGy

Két héttel a bajnoki nyitány előtt nem megengedhető még amatőr szinten sem ennyi hiányzó A könnyedén vett akadály az AFC Soroksár ellen nem igazán tükrözte azt amit a vezetőség elvárt volna . Hiába nyertünk 0 : 7 arányban , ennél sokkal több kellene , hogy legyen ( és van is ) a csapatban .

Sikerült ! A fáradság az bizony látszott a 80. perc környékén a srácokon , de becsülettel helyt állt mindenki aki jelen volt. A első félidőben , és a másodikban is , más más csapat lépett ellenünk pályára . A félidei 1 : 1 után , igaz hogy kikaptunk ( Pénzügyőr - Csillaghegy ) 3 : 1 -re de mindenki elismerte ( még a játékvezető is ) , hogy lesről indult mindkét esetben a hazai játékos . Nincs is ezzel semmi baj hiszen edzőmeccs volt , de akkor is igy kerül be a nagykönyvünkbe . I D Ő P O N T V Á L T O Z Á S !!! Vasárnap 18:00 órakor a Haraszti úton játszunk ( Soroksár pálya) az A.F.C. Soroksár ellen

2007.08.08 13.49 óra KGy

Az utolsó nagyobb erőpróba Remélhetőleg mindenki kipehente már az Erzsébeti meccset. Remélem nem a ( hetes ) úton megyünk hazafelé , és tiszetsségesen helytállunk a magasabb osztályt képviselő Pénzügyőr ellen . Hétfőn a Gázművek pályán a Pénzügyőr 3-2 arányban a Magyar kupában legyőzte a Tököl együttesét I D Ő P O N T V Á L T O Z Á S !!! Vasárnap 18:00 órakor a Haraszti úton játszunk ( Soroksár pálya) az A.F.C. Soroksár ellen