Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Két új visszatérő Singer Marcell, és Bokor Hunor újra edzésbe állt. Június 30.-án szombaton Piliscsabán veszünk részt egy tornán. Július 16.-án kezdődnek az edzések a 2007 - 2008-as szezonra !!!!

2007.06.29 08.40 óra KGy

--------------------------------------------------------------------------------

Döntetlenre hoztuk a Sz.a.c. ellen újrajátszott mérkőzést ( 1 - 1 ). Ezzel az egy ponttal a tizenegyedik helyen végeztünk a bajnokságban .

Június 26.-án edzés 18:00 órától !!!! Június 30.-án szombaton Piliscsabán veszünk részt egy tornán.

2007.06.20 10.45 óra KGy

A 2007 -2008 évet győzelemmel zártuk a Szabadkikötő ellen . Csillaghegy 2 - 1 Szabadkikötő Június 30.-án szombaton Piliscsabán veszünk részt egy tornán.

2007.06.18 08.59 óra KGy

Hatvan percig tartott a meccs

A malév pályán a SZAC elleni utolsó előtti bajnoki mérkőzésünkön feltörték az öltözőnket , és ezért a játékvezető Patócs Gábor hármas sípszavával az öltöző folyosón véget ért a mérkőzés .

Több százezer forintos kárt keletkezett.

A szokásos telefon , pénztárca , cipő , ruha , és minden elképzelhető holmi eltulajdonítása már szinte megszokhatatlanul , megszokott.

Tényleg ki kellene már valamit találni , azon kívűl , hogy a versenyszabályzatban tisztán és világosan le van írva , hogy a mérkőzés ideje alatt a hazai csapatnak a kötelessége , hogy az öltöző ajtónál egy felelős személy tartózkodjon.

2007.06.04 08.59 óra KGy

Sikerült Igaz , hogy többször égnek állt a hajunk a kispad környékén , de otthon tudtuk tartani a három pontot. Csillaghegy 4 : 2 Unione

Olyan nincs , hogy nem tudjuk legyőzni az Unione gárdáját .

2007.06.01 06.59 óra KGy

Kelenen sem ment Igaz , hogy nagyon tartalékosan álltunk fel , de hogy kilencven perc alatt kétszer lőttünk kapura , és abból egy gól is lett , akkor ha többször kaput találunk , még a meccset is hozhattuk volna ?

2007.05.27 14:21 óra KGy

Nagyon , de nagyon nem megy az első csapat szekere! Nem lehet szavakat találni a tavaszi első öt fordulóban elért öt győzelem utáni sikertelenség sorozatra.

2007.05.25 14:21 óra KGy

A Magyar kupában meg kell mutatni , hogy azért ennél az utóbbi öt vereségnél azért többet tudunk. Remélem magába száll mindenki egy cseppet , és bebizonyítja , hogy nem hiába szerepel a Budapest első osztályában .

2007.05.14 23:57 óra KGy

Puhán és bátortalanul nem lehet még hazai pályán sem játszani , nemhogy idegenben. Gázmúvek 4 - 1 Csillaghegy

2007.05.10 10:21 óra KGy

Szerdán a Gázművek ellen kerületi rangadó lesz a Sulytás utcában 17.30 órai kezdéssel.

2007.05.06 20:28 óra KGy

Nem tartottuk be az öltözői utasításokat. Amit az öltözőben a meccs előtt Boldizsár úr a szájukba rágott a fiúknak, hogy mire és hol kell vigyázni sajnos nem jutott el a játékosok tudatáig. Mintha a falaknak beszélt volna a mester , úgy mentek ki a srácok a pályára .

Tudtuk hogy nehéz meccs lesz , a már szinte biztos bajnok Láng otthonában , de ilyen fegyelmezetlen ( edzői jótanácsokat figyelmen kívűl hagyva ) játékfelfogásban játszó csapatra nem gondoltunk volna .

2007.05.03 09:03 óra KGy

El lehet rontani a Csepel jókedvét Szerdán 19.00 órakor villanyfénynél játszunk a Csepeli stadionban a listavezetővel.

Lehet , hogy egy kicsit már elbizakodottak ( jogosan ) a biztos bajnoki cím elnyerésében, és pontosan ezért meg lehet Őket lepni.

Nagyon kellene az a három pont hiszen hatot veszítettünk az utóbbi kettő hétben. Mutassátok meg fiúk !!! Ezzel az esetleges győzelemmel ott lehetnénk a spicc közelében .

2007.05.01 17:30 óra KGy

Lélektelen játékkal beleszaladtunk egy hazai vereségbe . Csillaghegy 0 - 2 T.F.S.E.

2007.04.29 10:58 óra KGy

Sokasodnak a gondok Hogyan is legyen a hétvégi kezdő ? Ez itt a kérdés !

2007.04.26 10:27 óra KGy

A Budapest kupa döntőjébe bejutott M.T.F.S.E. a hétvégi ellenfelünk a bajnokságban .

Duplán lehet értékelni majd a mérkőzést , hiszen ha az Afriqueét a kupából búcsuztatjuk akkor szintén a Főiskolások lehettek volna az ellenfeleink. A hétvégi első osztályú mérkőzések időpontjai

2007.04.25 09:26 óra KGy

Kedvező eredmény ide kedvező eredmény oda sajnos 2 - 0 veztésünkből 3 - 2-re kikaptunk Megmagyarázhatatlan !!!!

2007.04.22 20:13 óra KGy

Újabb kedvező eredmény az esti meccsen , mert a SZ.A.C. 5 - 4 arányban legyőzte a M.A.F.C.-ot .

A délutáni mérkőzésen pedig a Budatétény hazai pályán nem bírt az első félidő 20. percében lesérült Balog ( Unione ) kapus hiányában sem ( tarcsi kapus nem volt ).

A végeredmény pedig a mi szemszögünkből nézve nem kedvező. Budatétény 1 - 4 Unione Azért holnap a Rojikon győzni kellene , hogy ez a lehetőség ne vesszen kárba .

2007.04.21 szombat 21:43 óra KGy

Kedvező eredmény született a számunkra , a Budapest bajnokság mai első mérkőzésén M.T.F.S.E. 0 - 1 Láng Csepel

2007.04.21 szombat 14:03 óra KGy

Nem sikerült ! Afrika 2 - 0 Csillaghegy A Budapest kupában sajnos egy súlyos védelmi hibának köszönhetően kaptunk egy gólt. Több ziccert is kidolgoztunk , lőhettünk fejelhettünk volna gólokat de sajna vagy erőtlen vagy célt tévesztett voltak a gólhelyzeteink.

Mindent megpróbáltunk a második félidőben , aztán a vége felé kaptunk még egyet. 2007.04.18. szerda 21:09 óra KGy

Kupa meccs időpont Afrique International - Csillaghegyi M.T.E. 1904

2007 április 18 szerda 16:30 óra Bp. Erőmű pálya

2007.04.15. vasárnap 20:55 óra KGy

Remek meccs Kritikán alúli játékvezetés Győzelem Csillaghegy 2 - 1 Vízművek .

Megőriztük a hazai veretlenségünket a tavaszi idényben . Az utolsó harminc percben emberhátrányban játszottunk , ( Vígh kiállítása ) de mégis sikerült otthon tartanunk a három pontot.

2007.04.15. vasárnap 18:40 óra KGy

Megvan a kihívónk Afrique Interntional - Rákosliget 4 - 0 ( 2 - 0 ) .Jövőhéten lesz a döntőbe jutásért a mérkőzés . Péntekig kiderül az is hogy hol játszunk.

2007. 04. 11. szerda 20:09 óra KGy

Négy nyuszival jöttünk haza Sajnos az első tizenkét percben eldölt a mérkőzés . Visszagondolva így látszik .

Az viszont tény , hogy ha a második féledei játékunkkal lépünk pályára a kezdő sípszó után akkor tutira meg tudtuk volna nyerni a meccset.

Sajnos nem sikerült. Jövő héten a Vízművek ellen lépünk otthon pályára szombaton 11.00 órakor. Remélem addigra kiheverik a fiúk az idegenbeli vereséget , és a húsvéti ünnepek fáradalmait. R.T.K. 4 - 1 Csillaghegy

2007. 04. 07 szombat 19.34 KGy

Zsinórban kilenc tétmeccset nyertünk A gólarány sem elhanyagolható hiszen összességében 28 - 5.

Úgy érzem , hogy igazi felhőtlen boldogság lenne a hétvégi " győztes " meccs után a Csillaghegyi színekben játszók részére a Húsvéti ünnepek.

R.T.K. - CS.M.T.E. 1904 szombat 16.30 óra 1171 Péceli út 144 .