Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Otthon hagyták a játékosaink az akaraterejüket Mintha úgy ment volna ki a pályára a kezdő tizenegy , hogy úgyis kikapunk . E.S.M.T.K. 7 : 1 , ( 3 : 0 ) Csillaghegy A következő összeállításban léptünk pályára : Tóth , Jurkinya , Erdész , Pajer , Gach , Csordás ,Gonda , Haselbach , Cravero , Benő , Döme . A kispad : Bodola , Pallagi , Gál , Simonffy , Singer , Kulcsár , Kelemen , Eckstein , Orosházi , Mikó . Nem akarom használni azt a mondatot amit a nemzeti bajnokságban is használ minden vesztes csapat edzője , hogy Ők berúgták mi pedig kihagytuk a helyzeteket. De azt azért nem tudom megérteni , hogy három , egy az egyben való helyzetet a rangidősek nem tudják értékesíteni , mi több még kaput sem találnak. A sok rossz átadás közül az egyik !! Tudom , azt is hogy nem a Pesterzsébetiek ellen ( Nb II ) kell nyernünk , de lélektelenül állandóan csak úton a pályán nem lehet majd még a B.L.SZ. első osztályában sem eredményt , eredményeket elérni. Menczel Iván az E.S.M.T.K. mestere nagyobb ellenállásra számított a Csillaghegy csapatától. Szerdán 18:00 órakor a Népfürdő utcában játszunk ( Csatorna pálya) a Pénzügyőr ellen .

2007.07.30 06.54 óra KGy

--------------------------------------------------------------------------------

Kikaptunk Változatos meccsen , igaz hogy szinte a padlóról felállva , mert két gólos előnyre tett szert a Duna , és végig Ők is tartották a győzelmet a kezükben majd a végén 3 : 3 nál sikerült mégegyszer bevenniük a hálónkat. Duna 4 : 3 , ( 2 : 0 ) Csillaghegy A következő összeállításban léptünk pályára : Tóth , Jurkinya , Erdész , Pajer , Gach , Haselbach , Gonda , Csordás , Kulcsár , Döme , Orosházi . Bekó Pál ( Duna ) itt sokat huzogatott. A kispad : Benő , Simonffy , Gazgyik , Cravero , Eckstein Kelemen , Singer Megjegyzésként azért hozzá kell tenni mert az igazsághoz az is hozzátartozik , hogy a csapatunk nagyon komoly edzésmunkával készül a bajnoki rajtra , és a mérkőzés elötti napon is este 20:00.-ig edzettek. Biztos meglesz az eredménye a szezonban a sok munkának . Szombaton 10:00 órakor az E.S.M.T.K. otthonában játszunk .

Győzelem ! A már jól bevált 3 x 30 perces játékidőkben ( 1 : 2 , ( 1 : 2 ) , ( 0 : 0 ) , összességében 2 : 4 arányban nyertünk a Kelen otthonában . A következő összeállításban léptünk pályára : Tóth , Jurkinya , Erdész , Pajer , Gách , Hiervarter , Gonda , Cravero , Simonffy , Döme , Mikó . A kispadon helyetfoglalók : Hasselbach , Bodola , Kelemen , Singer , Csordás , Benő , Orosházi játékosaink is természetesen kaptak játéklehetőséget . Az eddigi edzőmeccseken az órában és percben nyílvántartott játékidők egyénenként lebontva > > > > . Kelen 2 : 4 Csillaghegy Játékvezető : Mészáros Gyula 3. percben egy baloldali támadás . Jurkinya mellet beadott labdára Tóthnak nem kellett beavatkoznia . 5.perc : Simonffy a tizenhatos jobb oldali sarkáról megeresztett lövése a felső léc felett hagyja el a játékteret. 8. perc Baloldalról a kapu elé való visszafejelés Tóthnak nem okoz gondot. 13. perc Döme az edzőmeccseinek első gólját lövi . 16. perc A kapunktól húsz méterre itélnek ellenünk szabadrúgást . Jedenák bevarrta .Talán rosszul állt fel a sorfalunk ? Mostmár mindegy . Az eredmény 1 : 1 28. perc Döme második gólja 38. perc Döme harmadik gólja . Az eredmény 1 : 3 44. perc A tizenhatoson belűl Prainer Pergel összjáték után az állás : 2 : 3 . 48. perc Hiervarter szöglete Cravero elé kerül aki egy nagykereszttel az üresen várakozó Döme elé teszi a labdát , és a csatárunk most sem hibázik . Megnyugtató eredménynek tűnik idáig . 2 : 4-re vezetünk. 54. perc Singer labdát szerez .Jobbra kitolja a jó ütemben érkező Orosházi elé , aki bal külsővel a jobb felső felé rúgja a labdát de sajna célt téveszt. A mérkőzés szüneteiben készült fotók . > > > > A további percekben , hol az egyik , hol a másik kapunál akadtak helyzetek , de csak helyzetecskék maradtak . Gól nem született . Végre talán olyan átfogó képet kaptak a mesterek amilyenre a bajnoki mérkőzéseken is elégedettek lennének. Na azért van még mit csiszolgatni a hátralévő 4 hét alatt ! Csütörtökön 18:00 órakor a Duna otthonában játszunk a Tungsram pályán .

Változás ! ! ! Az augusztus 08 napjára tervezett Pénügyőr elleni edzőmérkőzés a hazai csapat Magyar kupában való kötelező fellépése végett minden bizonnyal elmarad. Edzőmeccs nélkül azért nem maradunk Hétvégén vasárnap 18:00 órakor a Kelen ellen játszunk a füves pályán .

2007.07.25 23.04 óra KGy

A mai edzőmérkőzésről Elég ha a jegyzőkönyvet elolvassa valaki > > > > > Csütörtök edzés 18:00 órától . Hétvégén vasárnap 18:00 órakor a Kelen ellen játszunk.

Aki hozzánk igazoltak Singer Macell a Győri Dózsából Tóth Péter , Hiervarter Károly , Simonffy László , Kelemen Tamás , Gál Zoltán , Craveró Zoltán , Hamar Sándor , Benő Norbert , Eckstein Gábor és Szabó Barna a Gázművekből , valamint Erdész Ferenc a Dunából erősíti a továbbiakban a csapatunkat. Szép és eredményes bajnokság elé nézünk. Holnap a kerület ellen játszunk 18:00 órától. Hétvégén vasárnap 18:00 órakor a Kelen elen játszunk.

2007.07.24 21.04 óra KGy

Váratlan eligazolások Bücs Dénes a R.E.A.C. juniorba Vígh Krisztián az NbIII. osztályú Jászapátiba . Ludmán Andor az Újbuda Lágymányosba. Erdélyi Péter pedig a B.K.V. Előrébe kérte az átigazolás engedélyét az elnök úrtól . Az érkezőkről pedig majd szerdán tudunk meg majd többet . Kedden edzés 18:00 órától . Szerdán délután pedig edzőmeccs a kerület ellen !!!

2007.07.23 20.38 óra KGy

-------------------------------------------------------------------------------

A műfű volt a legnagyobb ellenfél 18:15 perckor a műfű hómérséklete 39.8 Celsius fok volt , és csak nyomta a meleget A gatyarohasztó melegben a srácoké minden érdem , hiszen a tízfős társaságunk húsz ember folyamatos cseréje ellen vette fel a versenyt. Lágymányos - Csillaghegy 1 : 1 Amire gondoltam az arcokat illetően Benedek Péter kölcsönkapusunk mindent megtett azért , hogy a sajátjai ne tudjanak gólt lőni A sporinak is volt egy két hozzászólása a meccshez Meccsjelenet 1 Meccsjelenet 2 Szűcs mester elégedett az eddig látott játékkal Mikó Pista is a hőség áldozata lett . Sokat parádézott a második harmadban. Singer Marcinak 60 perre tellett az erejéből . Az igazsághoz tartozik az is , hogy addig meg sem állt. Gazgyiknak előjött a sérülése . Gál Zoli negyedszer ment fel és sikerült gólt lőnie Bűcs Dénes olyat játszott ebben a melegben , hogy a végén maga sem hitte el , hogy megdícsérik Gonda Gergő végre az áhított és régi posztján a támadósorban kiválóan megállta a helyét .

2007.07.21 23.23 óra KGy

Ma sem lesz hűvösebb !! Előre látom a két mester arcát amiből az olvasható le , hogy " szegény srácok " nem lehet benn sem könnyű . Na mostmár mindegy 18:00 órakor kezdünk. 2007.07.21 13.59 óra KGy

Kutyamelegben 19 ember ellen vettük fel a versenyt 3X30 perces játékidő megállapodásban 13 fővel. Az eredmény most még mellékes hiszen 2 edzés után sosem látott összeállításban , nem is lehetett többre számítani. Viszont ha a két óriási hátvédhibát elkerüljük , akkor nem lett volna ilyen magabiztosnak tűnő az ellenfél többgólos győzelme . Budapest Erőmű Nb III. - Csillaghegy 5 : 0 ( 2 : 0 ) , (1 : 0 ) , (2 : 0 ) Képek a hőségszalonból 2007.07.18 22.59 óra KGy

Időpont változás ! ! ! A Duna elleni mérkőzésünk a kiadott hivatalos programmal ellentétben Nem szerdán hanem 2007 aug 02 csütörtökön 18:00 lesz megtartva a Tungsram pályán.

2007.07.17 09.13 óra KGy

Heti négy edzéssel készülünk a bajnokságra Hétfőn , kedden , csütörtökön , és pénteken , 18:00 órai kezdettel kezdődnek az edzések. Legalább két alkalommal jó lenne ha mindenki részt tudna venni a foglalkozásokon.

Végre újból edzés Tudom meleg van , de azért jó lenne minél többen lejönnétek . Lehet , hogy sok új és régi ismerős arcokkal is tudtok találkozni. Szerdán pedig már edzőmeccs az Nb III. ban szereplő Budapesti Erőmű csapata ellen 18:00 órai kezdéssel .