Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

A Budapest kupa Szerdán 19.00 órakor a Voyage ellen Műfű és kétes világítás , fogad minket a Rojik pályán majd. Játékvezetők : Nyekita ,Dobó , Tóth P.

2007. 03. 31. 19.30 KGy

--------------------------------------------------------------------------------

2007. 03. 31. 19.10 KGy

A hétvégén a Budatétény látogat hozzánk . Az őszi fordulóban 3-1 arányban nyertünk.

Remélhetőleg a jó kis tavaszi menetelésünk nem fog megszakadni.

Szombaton 11.00 órakor kezdünk otthon.

Játékvezetők : Juhász Zsolt , Csarnai Csaba , Lengyel Kolos.

2007. 03. 27. 13.50 KGy

Zsinórban a harmadik győzelem Pazar szinte hibátlan játék , és magabiztos siker.

2007. 03. 25. 18.43 KGy

A hétvégi forduló párosítása és az eredmények

M.A.F.C. Csillaghegyi MTE - Budafok vasárnap 15.00 óra Csák , Selmeczi K., Noszlopi Zs., Budafok Promontor utca

Szabadkikötő SE - M. L. T. C. 1 : 0 1211 Szabadkikötő u. 5-7 Mocsári, Ember , Takács Z. ,

2007. 03. 24. 21.17 KGy

Kényelmes győzelem a Budapest kupában Csillaghegyi MTE - 1908 PL PI SC 6 - 1 , ( 3 - 0 )

2007. 03. 20. 18.25 KGy

Hétközi kupameccs odahaza Csillaghegyi MTE - 1908 PL PI SC Kedden 15.30 kor kezdődik a találkozó. Helyszín : Bp. 1032 Márton utca 25

2007. 03. 19. 22.30 KGy

A második tavaszi győzelem Csillaghegyi MTE 3 - 0 K.I.S.E. A félidei 2 - 0 ( Döme Tomi ) után , Méri szögletét a vendégek kapusa bevédte , és így állt be a három gólos győzelem.

A Kise összeállítása a következő volt : Hajnal , Dunics , Kovács Z., Tóth S., Biczi , Vincze , Szabó Gy., Oszterbauer , Kovács N., Bálint , Mihalek .

A mieink ebben a felállásban léptek pályára : Ludmán , Jurkinya , Gach , Pallagi , Vígh , Gonda , Nyikon , Pajer , Kulcsár , Döme , Bencze,

2007. 03. 16. 21.50 KGy

Bajnoki forduló Csillaghegyi MTE - K.I.S.E. A tavaszi forduló első hazai mérkőzését játszuk odahaza.

Az őszi fordulóban egy nullára nyertünk Döme Tomi góljával. Remélem , hogy az első tavaszi győzelmünk után otthon is nagyon jó eredménnyel tudunk kirukkolni.

Játékvezető : Bánki György Asszisztensek : Kömpf Gyula és Farkas Mátyás lesznek.

Budapest kupa Csillaghegyi MTE - 1908 PL PI SC A mérkőzés hivatalosan lejelentett időpontja és helyszíne : 2007 március 20 kedd 15.30 óra Csillaghegyi pálya . III.Márton út 25

2007. 03. 14. 11.10 KGy

Budapest kupa A Szac csapatával kerültünk össze a legjobb 8 közé jutásárt..

2007. 03. 10. 09.15 KGy

Nyertünk a bajnoki rajton Mac Népstadion - Csillaghegy 0 - 1 ( 0 - 0 ).

Az első félidőben erőteljesebben játszott a hazai csapat de nem tudtak gólt elérni.

A szünetben jól sikerült Boldizsár úrnak a csapatot összerázni és az első kettő percben két gólt is rúghattunk volna .

Mindezek után újra erőt vett magán a Mac és egyre több támadást vezetettek. A kapusunk Erdélyi Péter akinek a Csillaghegyben ez volt a debütálása bajnoki mérkőzésen három olyan bravúrt csinált ami jóval magasabb osztályban is figyelemre méltó.

Ezek után a Fehér útiak egy rosszult hazafejelt labdát a kapusuk nem ért el és így nyertük meg a meccset a 83. percben.