Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Kényszerpihenőn vagyunk Unione - Csillaghegy HALASZTVA de addig sem unatkozunk Minden nap edzéssel töltjük el a délutánjainkat , így van időnk átbeszélni az elmúlt és elkövetkezendő mérkőzéseket. A Budatatétény otthon a T.F. csapatát fogadja szombat 15:30 órakor a Jókai Mór utcában , míg a Sz.A.C. szintén hazai pályán de vasárnap 16:00 órakor látja vendégül az M.L.T.C. csapatát a Thököly úton . 2007.09.25 13:06 óra KGy --------------------------------------------------------------- Jó idő , klassz pálya , remek játék , kiszolgált közönség . Csillaghegy 5 - 1 Újbuda Megtörtük a fiatalok hatalmas lendületét . Okos , értelmes , és az edzői utasításoknak eleget téve pontos játékkal megérdemelten nyertünk. 2007.09.25 13:06 óra KGy --------------------------------------------------------------- Friss hírek A versenybiottság hozzájárult a 7. fordulóra kiírt Unione - Csillaghegy bajnoki mérkőzés halasztásához . A fegyelmi bizottság határozata értelmében be kell fizetnünk a négy sárga lap után 4.800 forintot . Próbáljunk egy kicsit jobban odafigyelni , hogy többet egy meccsen ne kaphassunk négy sárga lapot . Csak hogy tudd ! Minden mérkőzésen a negyedik begyűjtött lap után fizetni kell . 2007.09.25 13:06 óra KGy --------------------------------------------------------------- 360 fokot fordult a csapatjáték Ikarus 0 - 3 Csillaghegy Úgy mentünk ki az eligazítás után a pályára , hogy innen csak nyerő csapatként távozhatunk Betartva a technikai tanácsokat szinte sallagmentesen hozta a csapat a mérkőzést. Ha minden meccsre így állnák oda agyilag akkor nem lenne semmi problémánk a bajnokság ideje alatt 2007.09.22 20:03 óra KGy --------------------------------------------------------------- Csak a győzelem az elfogadható az Ikarus otthonában Sajnos a játékosaink nem tudják igazán elviselni a kispadi kritikát , jótanácsokat Nagyon sok hibaponttal játszottunk a Rojik ellen a hétközi találkozón Nem engedhetjük meg magunknak azt a luxust , hogy a tizenhatoson belűl leálljunk triplizni , a középpályán a nagy nehezen megszerzett labdát tízből nyolcszor ellenfélnek eladni , vagy hogy hagyni hogy visszaszerezzék tőlünk a játékszert ! A bátortalanság , a majré , vagy a nem igazán akarásnak , így csak nyögés lesz a vége . A csapatkapitány felelőssége is ha nem tudja a hétvégére összefogni a csapatot ,hogy győzelemmel távozzanak az Ikarus otthonából. Igencsak vízválasztó meccs lehet ha beleszaladunk egy esetleges pofonba. Nagyon kell a siker , és a megfelelő hozzáállás a meccshez. 2007.09.20 06:43 óra KGy --------------------------------------------------------------- Elajándékoztunk kettő pontot a Rojiknak. Csillaghegy 1 - 1 Rojik Így , hogy csak egy pontot tudtunk szerezni és a Gáz nyert a Duna ellen ezért kettő pontos hátrányba kerültünk a riválisunkkal szemben. Most mintha úgy érezném , hogy a játékosaink idő előtt hamar jóllaktak volna a győzelem érzésével , és most diétát tartanának az újbóli főétkezések előtt . Ha viszont olyan elánnal folytatjuk a bajnokságot mint ahogy nekivágtunk , akkor nem lehet nagy baj . Az utolsó két mérkőzésünket figyelembe véve úgy érzem , hogy azzal a két együttessel csaptunk össze négy napon belül , akik ott lesznek a spiccen a végelszámolásnál is a legjobbak közt. Szombaton egy kicsit könnyebb meccsnek igérkezik az Ikarus elleni meccs , de azért , hogy igazi versenyben maradjunk , mindenféle képpen be kell csomagolnunk a három pontot az izzadságtól nedves mezek , és a hajtástól fáradt illatú sportszárak közé. 2007.09.19 20:59 óra KGy --------------------------------------------------------------- Újabb komoly erőfeszítésre készül a csapatunk Csillaghegy - Rojik a hétközi fordulóban Játékvezetők : Gelb Tamás , Csibra G., Bartha Cs. A tabellán jelen pillanatban a Rojik az első , de mink egy meccsel kevesebbet játszottunk. Remélhetőleg a szerdai meccsen otthon tudjuk tartani a három pontot és az elmaradt meccsünket ( Kelen 07.11.01 ) is hozni tudjuk , és akkor igen nagy lépést teszünk a poziciónk megörzéséért. A vendégek hasonlóan hozzánk a bajnoki címre törnek és szeretnének visszajutni a nemzeti bajnokságba. Ami az eredményességüket illeti az nemigen kecsegtető a saját maguk szemszögéből hiszen a 11:9-es gólarány sokat mond az ellenfél részére . A Rojik idei eredményei 08.25 Rojik 0 - 3 Kelen 09.02 R.T.K. 0 - 2 Rojik 09.05 Rojik 3 - 2 M.T.F.S.E. 09.09 Voyage 2 - 3 Rojik 09.15 Rojik 3 - 2 M.A.F.C. Holnap pedig rajtunk a sor , hogy a statisztikájukat egy cseppet megszinezzük. Ebből a szabadrúgásból lett 0 - 2 és a végeredmény is a Rojik javára , az R.T.K. otthonában . Azért az ilyenekre remélem jobban fogunk koncentrálni. 2007.09.18 06:38 óra KGy --------------------------------------------------------------- Igazi rangadó 326 néző tekintette meg a mérkőzésünket . Csillaghegy 0 - 0 Gázművek A nagy feszültség igencsak kihatással volt a kispadra is . Metzger mester sem volt nyugodt Egy két komolyabb belépő is tarkította a mérkőzést Tabella a holnapi Voyage - R.T.K. valamint a halasztott , elmaradt meccsek nélkül . Hivatalosnak tekintheted 2007.09.15 22:48 óra KGy --------------------------------------------------------------- Több száz nézőre lehet számítani , ha az időjárás is úgy gondolja . Több évtizedes egészséges versengés tartja lázban a hazai játékosokat a szombat 11:00 órakor kezdődő Csillaghegy - Gázművek bajnoki Budapest első osztályú mérkőzés összecsapására . Lehetséges összeállításunk a következő Tóth Jurkinya , Gonda , Pajer Pallagi , Cravero Hiervarter , Eckstein , Kulcsár Döme , Benő 2007.09.11 12:52 óra KGy --------------------------------------------------------------- Egy kis múlt a 2004 - 20005 , és a 2005 - 2006-os bajnoki rajtról 2004 - 2005 első fordulójában Csillaghegy 0 - 3 Erdért 2004 - 2005 második fordulójában R.T.K. 1 - 1 Csillaghegy 2004 - 2005 harmadik fordulójában Csillaghegy 1 - 2 M.T.F.S.E. 2004 - 2005 negyedik fordulójában M.L.T.C. 1 - 1 Csillaghegy 2005 - 2006 első fordulójában Ikarus 4 - 1 Csillaghegy 2005 - 2006 második fordulójában Csillaghegy 2 - 5 M.A.C. Népstadion 2005 - 2006 harmadik fordulójában Láng 1 : 2 Csillaghegy 2005 - 2006 negyedik fordulójában Nagytétény 1 - 1 Csillaghegy 2007.09.09 14:17 óra KGy --------------------------------------------------------------- Újabb parádés győzelem a Szabadkikötő ellen . Szkikötő 0 - 6 Csillaghegy Ha nem éreztek volna ennyire a vérszagot a játékosaink , akkor bizony még több góllal nyerhettünk volna . Tóth kapusunk többszörös bravúrja is hozzájárult a sikerhez. A góllövöink pedig időrendi sorrendben . 3. perc Benő 12. perc Benő 17. perc Döme 24. perc Cravero 33. perc Jurkinya 55. perc Cravero 2007.09.08 20:47 óra KGy --------------------------------------------------------------- Elmaradt a mérkőzés a Kelen ellen , mert nem engedett a pálya tulajdonosa a pályakímélés címén mérkőzést játszani . Nyolc napon belűl kell megtalálni az újrajátszás időpontját , hacsak a versenybizottság nem hoz más döntést. Csonka forduló volt az első osztályban a szerdai napon . Reméljük , hogy holnap kegyesebb lesz az időjárás és a csütörtöki mérkőzéseket le fogják tudni játszani. A csonka tabella , és az eredmények a oldalon található meg ! ! 2007.09.05 22:47 óra KGy --------------------------------------------------------------- Ha elindul a lavina akkor az nem áll meg . Ha elindul ! Az első harminc perc világos játéka , szinte eldönteni tudja a kilencven percet . A második harmadban némi sötétség uralkodik , három sárga villanáson kívűl nem lesz említésre méltó történelembe irandó esemény . 2007.09.04 21:49 óra KGy --------------------------------------------------------------- Esős idő esetén A Kelen elleni mérkőzést műfüvön fogjuk játszani !!! Kétféle cípőt hozz magaddal , hogy ne érjen meglepetés . Utólagos egyeztetések után nincs nagy akadálya ha 20-25 perccel később kezdjük a mérkőzést . Ennek ellenére igyekeznünk kell , hiszen mint tudjuk a mai világban a szóban megegyezett , egyeztetett ügyek nem igazán működnek. Nekünk pedig nagyon nem hiányzik , hogy hátrányba kerüljünk. 2007.09.04 13:59 óra KGy --------------------------------------------------------------- Továbbra is az első helyen ! ! ! R.T.K. ( 0 - 1 ) , 0 - 2 Rojik Három csapat 100%-os a Budapest első osztályban. Titokban reméltük , hogy az R.T.K. hazai pályán elvérzik. A játék képe alapján az R.T.K. az első félidőben el tudta volna dönteni a három pont sorsát . Mint ahogy lenni szokott , a sok kimaradt helyzetek megbosszulták magukat , és a vendég Rojik elvitte a Péceli útról a három pontot. A szeptember 5.én megtartandó Kelen elleni mérkőzésünk 16:30-kor kezdődik a Kelen ( füves ) pályán. 2007.09.02 20:39 óra KGy --------------------------------------------------------------- Hoztuk a második fordulót is Csillaghegy ( 1 - 0 ) , 2 - 1 M.A.F.C. Boldizsár Imre úr a következőket mondta a mérkőzés végén .: Egy kitűnően felkészített első osztályban meghatározó szerepet játszó csapatot sikerült legyőznünk. Küzdelmes mérkőzésena helyzeteink alapján megérdemelten nyertünk. Ha vasárnap az R.T.K. 3 : 1 arányban nyer a Rojik ellen akkor azonosan fogunk állni a tabellán a második kőr után . A részletes tabellát a blasz nem hivatalos oldalán láthatod előszőr. Csak a 3 : 0 -ás vagy annál nagyobb gólarányú győzelemnél tudnak csak megelőzni minket . Minden más eredmény csak a mi malmunkra hajtja a vizet. Hétfőn és kedden edzés , szerdán pedig újabb bajnoki forduló vár ránk. A szeptember 5.én megtartandó Kelen elleni mérkőzésünk 16:30-kor kezdődik a Kelen ( füves ) pályán. > > > > 2007.09.01 21:58 óra KGy --------------------------------------------------------------- A hétvégén M.A.F.C csapatát fogadjuk Az ( egyetemisták )ellen tavaly az őszi szezonban 3 : 1 re kikaptunk hazai pályán . A tavaszi mérkőzésen sikerült rendesen visszavágnunk és 4 : 2 arányban nyertünk a budafoki Promontor utcai műfüves pályán . Remélhetőleg nemcsak a vezetés gondolja úgy , hogy komoly esélyekkel vágunk neki a következő fordulónak , mi több a bajnokság egészének . A játékosok hangulata kiváló , a pálya remek , a hazai első mérkőzésre remélhetőleg sok sok néző fog kilátogatni. Sérült , és eltiltott játékosunk nincsen szerencsére . Mindenféleképpen győzelmet várunk a csapattól , és bízunk abban , hogy a lejátszott rengeteg edzőmeccs nem volt hiába .