Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2008 JÚLIUS

A jobban győzni akarás döntött Csillaghegy 4 : 7 Vasas U 19 A 2008 - 2009 szezonban oda vissza , közel ezer kilométert utazunk autóbusszal. Szinte érthetetlen , hogy miért nem jönnek rá a játékosok , hogy az öltözőben kiagyalt taktikát ha be tartják akkor nem kapunk az első tíz percben négy gólt. Ezek után pedig szaladhettunk az eredmény után ami részben , de csak részben sikerült is. Hozzá kell szokni , hogy a bajnokság megkezdésekor hasonló körülmények fognak lenni . Magyarul ha nem TE KEDVEZMÉNYEZEL akkor bizony , de errről jobb nem irogatnom , hanem NEKTEK KELL megmutatni hogy csak mink lehetünk a legjobbak

2008 július 30 szerda 15 :25 óra

--------------------------------------------------------------------------------

Utazhatunk eleget kétszer a Balaton , míg egyszer a Vencei tó partján is kikötünk. A 2008 - 2009 szezonban oda vissza , közel ezer kilométert utazunk autóbusszal. A hétfői edzésen mintha spóroltak volna a fiúk az erejükkel a keddi Vasas U 19 elleni meccsre . Sajnos elég lassan mozgott mindenki . A Komjáthy Bandi " Malac " csapata ellen szerintem az első 15-25.-percig igencsak fel kell kötni a gatyánkat. Az eddig lejátszott edzőmérkőzések alapján , tudatában az jön le ,hogy hagyjuk az ellenfél akaratát magunkra erőltetni. Szerintem pedig fordítva lenne eredményes és közönségcsalogató az egész kilencven perc. A jobb oldali szektorban az utánpótlás csapatok alatt találod a csoportbeosztásunkat.

2008 július 28 hétfő 23 :25 óra

Megismétlődött a Rojik elleni mutatvány Csillaghegy 2 - 2 R.K.S.K.. A 65 percben 2 : 0 -ás vezetésnél a teljesen elfáradó ellenféllel szemben sort cseréltünk. No comment .

2008 július 28 hétfő 08:25 óra

Az első félidő volt az etalon Nem lehet kérdés hogy a Nemzeti bajnokságban induló kezdő csapat állt ki az edzőmeccsen Rojik ellen. Minden valószínüség szerint a tegnap látott állomány , a csapat gereincének a 65 - 70 százaléka . Csillaghegy 3 - 3 Rojik Gyáva népnek nincs hazája mondják elég gyakran . Komolytalan versenyzőknek meg nincs játéklehetősége . Senkit nem szeretnék megbántani de akik a komoly felkészülés alatti időszakban , minden bejelentés nélkül eltünnek ( mint végül kiderül , hogy nyaralni ment , ) vagy nem ér fel időben az edzésre és itt nem egy két percekről van szó hanem egy félidőt szünettel kitöltő időpontről szól a történet , azok akik el tudnak bújni a rájuk , személyre szóló feladatok ( edzésmunka , beállok a sorba ) elől , azok az egyének ne is gondoljanak arra , hogy belátható időn belűl oda tudnak férni a húsos tányérhoz. Tudom amatőrök vagyunk , de azért abban is lehet mindenki profi.

2008 július 24 csütörtök 22:19 óra

Bajnoki hangulatú első félidő szikrázó összecsapásokkal Ötven néző volt kiváncsi a mérkőzésre . Mintha tétre ment volna az összecsapás , olyan komolyan mentek a fiaink. A R.E.A.C. néhol szinte nagyon is durva játékkal vetette észre magát ,amiben mink nem voltunk partnerek. A második félidőben az első tíz percig maradt még pályán a kezdő csapatunk , ami után következtek a csarék . Sajnos a megbontott csapat után beállók már nem bírták az egy osztállyal fejebb lévő iramot " észben játékban " és sajnos kaptunk két elkerülhető gólt. A végeredmény Csillaghegy 2 : 4 R.E.A.C. Ötmérkőzés után három győzelem , egy döntetlen , egy vereség 15 : 8-es gólarány . A statisztikai mutató pedig 66,6 % .

2008 július 23 szerda 14:38 óra

Élesedik a helyzet a csapatba kerülésért Több mint harminc játékos részvételével nézte végig , vezette le az edzést a szakmai stáb. A képen nem látható hat fő kapus külön melegített be , az ezt követő egymás elleni játékhoz. A salakos pálya felújítása a tervek szerint halad előre .

2008 július 21 hétfő 22.58 óra

Szombat délutáni matiné Csillaghegy - Olympiakos U 19 ( 2 : 0 ) , 5 : 0 Langyos első félidő után magabiztos , úgymond : hoztuk a kötelezőt. Gál , Kekler , Döme , Jurkinya , Visky voltak a gólszerzőink. Négy mérkőzés után három győzelem egy döntetlen 13 : 4-es gólarány .

2008 július 19 szombat 18:50 óra

Továbbra is pozitív a mérlegünk Csillaghegy - Veresegyház ( 0 : 1 ) , ( 0 : 0 ) , ( 1 : 0 ) 1 : 1 Több újonnan érkező is lehetőséget kapott a mérkőzésen. A rutinos , és erőszakosan játszó vendégek ellen a keddi hajtós és nagyon pörgős mérkőzés után úgy érzem , hogy egy kis fáradság is közrejátszott abban , hogy a kapu előtt nem tudtunk koncentrálni. A képen az ifjúsági Dósa Ádám látható aki a harmadik periódusban három szép megmozdulással hívta fel megára a figyelmet. . A statisztikánk pedig három mérkőzés után kettő győzelem egy döntetlen 8 : 4-es gólarány .

2008 július 17 csütörtök 22:43 óra

Mink diktáltuk az iramot R.A.F.C. - Csillaghegy ( 0 : 4 ) , 2 : 4 Az első tizenöt perc után szinte lekopírozva a Kispest elleni mérkőzést ismét Pajer Sanyi volt a főszereplö. Azzal a különbséggel , hogy Ő kezdte a gólgyártást a tizenötödik percben . A második gólunkat a próbajátékon nálunk szereplő Kertész Gergő szerezte. A harmadik találat Nyikon Levi nevéhez fűzödik. Majd végül ki más mint Döme Tamás talált a hálóba . Bebizonyította a csapat , hogy idegenben is remekül helyt tudnak állni. Nemhiába a mindennapos edzés ! Igazán meg van eredménye a rengeteg munkának. Sajnos aki nem áll be a sorba annak úgy néz ki , hogy nagyon sok lesz a lemaradása a többiekkel szenben és mostanában pedig elég hosszú a kispad Csillaghegyen. Ezidáig nagyon remek a statisztikánk . Kettő meccs kettő győzelem 7 : 3 gólarány . Ez bizony idáig 100% . Csak így tovább srácok .

2008 július 16 szerda 09:00 óra

George Hemingway személyesen is megtekintette a hírértékű győzelmünket. Csillaghegy - Kispest Honvéd ( 1 : 0 ) , 3 : 1 Ahogy a labdarúgásban lenni szokott , az most is bebizonyosodott. Az első húsz percben a Kispest erőltette ránk az akaratát de igazából a kapura nem voltak veszélyesek. Aztán Payer a felezőnél megszerzett egy labdát , átverekedte magát a következő védőn majd balról a tizenhatos és az alapvonal előtti részről beadva Döme jó utemű érkezéssel nem hibázott. A képen az látható amikor Payer Sanyi megszerezte a labdát és ebből a támadásból szereztük meg a vezetést. A második félidő elején a Kispestiek egy szabadrúgásból egyenlítettek ( 18 méter ) és máris 1 : 1 -re áltt a meccs . Sorozatos cserék mindkét oldalon a következő perc történése , azután pedig Visky előbb fejjel , majd egy nagyon jól eltalált lövésével megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Az alábbi fotón már érződik , hogy Hemingway úr 2 : 1 után érdeklődik Borgulyától hogy ez jól van így ?

2008 július 12 szombat 14:52 óra

Megkezdődik a salakpálya felújítása a héten hozzák a földet 30 cm magasságban lesz első lépésben feltöltve a pálya . Heti hat edzéssel 30 - 35 fővel készülünk az Nb III.-ba

2008 július 11 péntek 11:50 óra

Kemény edzésmunkába kezdtek a játékosok Már nincs egy hónap hátra a bajnoki rajtig , és több játékos jelentkezett különböző egyesesületektől próbajátékra. E hónap huszadikáig derül ki , hogy kire számít a szakvezetés . Minden bizonnyal komoly erősítésre van kilátás. Aki oda szeretne férni a huszas keretbe annak mindent meg kell tennie , úgy az erőnléti , mint a fejjel is gondolkodni tudó csapat keretébe beférjen.

2008 július 10 csütörtök 22:45 óra

Az átigazolási időszak 2008 július 24.- én lejár A bajnokság kezdete az Nb III.-ban 2008 augusztus 9 - 10 szombat , vagy vasárnap. Ez attól függ , otthon vagy idegenben kezdünk.

2008 július 08 kedd 23:45 óra

Minden nap van edzés 18:00 órától Használd ki a lehetőséget. Akkor is gyere le ha sérült vagy , hogy legalább érezd , és ne feledd el az öltöző hangulatát , illatát . Szombaton pedig jön a Kispest Honvéd tartalék csapata juniorokkal . A mérkőzés 11:00 órakor kezdődik otthon .

2008 július 07 kedd 07:08 óra

Szombaton is komoly edzés volt délelőtt 10:00 órától A serdülő csapat ( 1993- 1994) több tagja is aktívan részt vett az alapozásban , formatartásban .

2008 július 05 szombat 19:45 óra

Gach Balázs Pilisszentistvánra költözik , és így minden bizonnyal nem tudja az edzéseket rendszeresen látogatni. Benne van a pakliban , hogy a balhátvédünk eligazol.

2008 július 05 szombat 08:29 óra